info
عکس ایستگاه اتوبوس شهروند
category

ایستگاه اتوبوس شهروند محله پرواز، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهروند

ایستگاه اتوبوس شهروند (ایستگاه اتوبوس) در محله پرواز تهران و بلوار شاهنامه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله پرواز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آدرنالین پارک GMAX و مجتمع تجاری بهرود و همچنین فروشگاه زنجیره ای شهروند بهرود، سوپر مارکت آنلاین روکولند، دامپزشکی شهر حیوانات دکتر ساعدی، کلینیک حیوانات خانگی DNA و باشگاه بدنسازی ایران فیزیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهروند تهران

ایستگاه اتوبوس شهروند تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله پرواز پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شاهنامه، بین آهنگرانی و حیدر طجری بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهروند تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی بوعلی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهروند تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهروند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صدرا
  بلوار شاهنامه، عابدی، فاتحان، بلوار حق شناس، بعد از کوهیار
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، نرسیده به فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس میدان حسنک
  بزرگراه یادگار امام، نیما یوشیج، بلوار خالو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهروند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهروند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهروند ندارد.
  neshan logo