info
عکس رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فرج زاده
category

رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فرج زاده محله 17 شهریور، تبریز

مرکز تصویربرداری پزشکی
5.0
3 رای

درباره‌ی رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فرج زاده

رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فرج زاده (مرکز تصویربرداری پزشکی) در محله 17 شهریور تبریز و خیابان آقا علی جنوبی واقع شده است. این مرکز یکی از چهارده مرکز تصویربرداری پزشکی در محله 17 شهریور تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ والمان و همچنین ارک پرواز تبریز، هتل آپادانا، مسجد لک لر تبریز، بیمه آسیا و باشگاه ورزشی شیرودی قرار گرفته است.
سایر مراکز تصویربرداری که در محدوده رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فرج زاده واقع شده‌اند:

 • رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فتحی
  طالقانی شمالی، 17 شهریور جدید، بین کوی چرنداب و حاج جبار نائب
 • ردایولوژی سونو گرافی گرانمایگان
  ارتش جنوبی، 17 شهریور جدید
 • رادیولوژی سونوگرافی خاتم
  طالقانی شمالی، 17 شهریور جدید، نرسیده به ارک
 • سونوگرافی کوثر
  طالقانی شمالی، بین امیرنظام و 17 شهریور جدید
 • فوتوگرافی نیشا (واحد اسکن و طراحی سه‌بعدی)
  طالقانی شمالی، بین اتحاد و عزب دفتریلر دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط m.a (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 20 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فرج زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فرج زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فرج زاده ندارد.
  neshan logo