info
عکس ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي
category

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و میدان جمهوری اسلامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر فنی ادیب و همچنین میدان جمهوری اسلامی، مرکز خدمات ایرانسل، ویدئو کلوپ حافظ، بانک ملی و دکتر نسرین السادات دوامی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان در شهر اصفهان، محله تیران و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی دوستی شقایق واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ميدان جمهوري اسلامي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان
  رباط، بین هدایت و شیخ فایض
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم
  نواب صفوی، بین نیایش و آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس نواب صفوی
  نواب صفوی، بین محمد حسن هنر بخت و گلها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي ندارد.
  neshan logo