info
عکس برج اداری تجاری درختی کرج
category

برج اداری تجاری درختی کرج محله گلشهر ویلا، کرج

مجتمع تجاری اداری
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی برج اداری تجاری درختی کرج

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

برج اداری تجاری درختی کرج (مجتمع تجاری اداری) در محله گلشهر ویلا کرج و خیابان درختی واقع شده است. این مجتمع یکی از ده مجتمع تجاری اداری در محله گلشهر ویلا کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید درختی و همچنین آموزشگاه زبان آپادانا، دفتر شرکت تپسی کرج، فروشگاه زنجیره ای امیران، عطاویچ گلشهر و بیمه کارآفرین قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahdi (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برج اداری تجاری درختی کرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد برج اداری تجاری درختی کرج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برج اداری تجاری درختی کرج ندارد.
location استان البرز، کرج، درختی، بین اول و دوم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo