عکس برج اداری تجاری درختی کرج
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

برج اداری تجاری درختی کرج (محله گلشهر ویلا، کرج)

مجتمع تجاری اداری
استان البرز کرج استان البرز، کرج، درختی، بین اول و دوم

موقعیت برج اداری تجاری درختی کرج در محله گلشهر ویلا را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در کرج را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

برج اداری تجاری درختی کرج (مجتمع تجاری اداری) در محله گلشهر ویلا کرج و خیابان درختی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مجتمع یکی از نه مجتمع تجاری اداری در محله گلشهر ویلا کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید درختی و همچنین آموزشگاه زبان آپادانا، فروشگاه زنجیره ای امیران، بیمه کارآفرین، پایگاه تجمیعی سلامت ضمیمه (شهدای گمنام) و پیتزا ایتالیایی ویبو قرار گرفته است.


سایر مجتمع‌های تجاری اداری که در محدوده برج اداری تجاری درختی کرج واقع شده‌اند:

 • بازار موبایل درختی
  (3.9)
  درختی، بین بلوار شمس و اول
 • برج اسلام
  (3.3)
  بلوار شمس، بین کوکب و ارغوان
 • مجتمع تجاری اداری افق
  (4.0)
  درختی، بین اول و دوم
 • مجتمع تجاری گلها
  (5.0)
  بلوار شهید خانزاده، بین شهید معظمی و بلوار رزهبان
 • ساختمان میلاد
  سهروردی، حیدری، انوشیروان غربی، بین پنجم و فلکه اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدي حسینی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برج اداری تجاری درختی کرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  برج اداری تجاری درختی برج اداری تجاری درختی پاساژ مجتمع تجاری اداری

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برج اداری تجاری درختی کرج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برج اداری تجاری درختی کرج ندارد.