info
عکس ایستگاه اتوبوس مرادی
category

ایستگاه اتوبوس مرادی محله هلال احمر، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرادی

ایستگاه اتوبوس مرادی (ایستگاه اتوبوس) در محله هلال احمر تهران و خیابان مرادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله هلال احمر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی رازی، بیمارستان فوق تخصصی چشم فارابی، موزه دخانیات ایران و بورس پیچ و مهره الزهرا و همچنین بازرگانی قراچورلو، فروشگاه وی اس تی ترانه ساز، منطقه 11 تهران، دفتر شرکت باختر پدید فولاد و تعمیرگاه سهیل CNG قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرادی تهران

در شهر تهران، محله هلال احمر ، ایستگاه اتوبوس مرادی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس قزوین، مرادی، نرسیده به سقازاده می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مرادی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو هلال احمر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید آژانس رهنما را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرادی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس روزبه
  کارگر جنوبی، بین شمس و مهاجرین
 • ایستگاه اتوبوس خرمشهر
  بزرگراه نواب صفوی، کمیل، خرمشهر، بین نخعی و نوساز
 • ایستگاه اتوبوس عباسی
  هلال احمر، بین هاشمیان و شیخ محمد علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 27 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 27 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرادی ندارد.
  neshan logo