info
عکس خودپرداز بانک دی
category

خودپرداز بانک دی محله اراضی عباس آباد، تهران

درباره‌ی خودپرداز بانک دی

خودپرداز بانک دی (خودپرداز) در محله اراضی عباس آباد تهران و بزرگراه مدرس واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از پنج خودپرداز در محله اراضی عباس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو مصلی، ورودی مترو ایستگاه مصلی، خودپرداز بانک سامان، گروه تولیدی راه سبز کلبه ها و باشگاه ورزشی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این دستگاه خودپرداز به ایستگاه مترو مصلی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک دی واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک کارآفرین
  بزرگراه شهید سلیمانی، نلسون ماندلا
 • خودپرداز بانک مسکن
  نوروز
 • خودپرداز بانک شهر
  بزرگراه مدرس، اقاقیا، چهاردهم شرقی
 • خودپرداز بانک ملی
  شهید بهشتی، پاکستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط افروغ (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک دی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک دی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک دی ندارد.
  neshan logo