info
عکس خودپرداز بانک سامان
category

خودپرداز بانک سامان (محله نیلوفر - شهید قندی، تهران)

درباره‌ی خودپرداز بانک سامان

خودپرداز بانک سامان (خودپرداز) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و بزرگراه شهید سلیمانی، قنبرزاده واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از پنجاه و دو خودپرداز در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو مصلی، ورودی مترو ایستگاه مصلی، خودپرداز بانک دی، گروه تولیدی راه سبز کلبه ها و باشگاه ورزشی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این دستگاه خودپرداز به ایستگاه مترو مصلی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک سامان واقع شده‌اند:

 • شرکت کلید طلایی
  بزرگراه مدرس، بیهقی، دوازدهم شرقی
 • خودپرداز بانک کارآفرین
  بزرگراه شهید سلیمانی، نلسون ماندلا
 • خودپرداز بانک مسکن
  نوروز
 • خودپرداز بانک سپه
  نلسون ماندلا، بلوار دادمان، نوروز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط توسلی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک سامان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک سامان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک سامان ندارد.
  neshan logo