info
عکس خودپرداز بانک کارآفرین
category

خودپرداز بانک کارآفرین محله آرژانتین - ساعی، تهران

درباره‌ی خودپرداز بانک کارآفرین

خودپرداز بانک کارآفرین (خودپرداز) در محله آرژانتین - ساعی تهران و بزرگراه شهید سلیمانی، نلسون ماندلا واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از 111 خودپرداز در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، بام آرژانتین، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آفریقا و همچنین پارکینگ شماره 4، دفتر رویال سفر ایرانیان، پایانه و پارک سوار بیهقی، شرکت همسفر و کافه رستوران امپراطور پایتخت قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک کارآفرین واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک کارآفرین
  گاندی جنوبی، دوم، ولیعصر
 • خودپرداز بانک کشاورزی
  گاندی جنوبی، دوم، ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بنیامین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک کارآفرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک کارآفرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک کارآفرین ندارد.
  neshan logo