عکس درب ورودی پایانه و پارک سوار بیهقی
category

درب ورودی پایانه و پارک سوار بیهقی (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بعد از بیهقی

موقعیت درب ورودی پایانه و پارک سوار بیهقی در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

درب ورودی پایانه و پارک سوار بیهقی (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان نلسون ماندلا، بعد از بیهقی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این پایانه یکی از چهار پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، بام آرژانتین، خانه موزه دکتر سندوزی، بام رو به روی مصلی و مرکز خرید آفریقا و همچنین رستوران ارکیده، لوازم آرایشی هایلند بیوتی، دفتر رویال سفر ایرانیان، گامبی ساندویچ و پایگاه بیمارستان کسری قرار گرفته است.


تصاویر درب ورودی پایانه و پارک سوار بیهقی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بعد از بیهقی


سایر پایانه‌های که در محدوده درب ورودی پایانه و پارک سوار بیهقی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ شنبه 05 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درب ورودی پایانه و پارک سوار بیهقی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پایانه بیهقی ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: شنبه 05 شهریور ماه 1401

نظرات کاربران در مورد درب ورودی پایانه و پارک سوار بیهقی

  • avatar
    ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۱) جمعه 08 بهمن ماه 1400

    ورودی پاک سوار دقیقاً از همین جاست خیلی بهتر از پاک سوار های غرب و جنوبه.. هم به لحاظ نوع خدمات‌رسانی و هم به لحاظ امکاناتی که داخل پایانه هست و اتوبوس های خوبی که برای سفر به نقاط گوناگون در نظر گرفتند

    1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد درب ورودی پایانه و پارک سوار بیهقی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درب ورودی پایانه و پارک سوار بیهقی تهران ندارد.