info
عکس ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان
category

ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان محله کوجان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان

ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان (ایستگاه اتوبوس) در محله کوجان اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بهار و همچنین دفتر خدمات قضایی کد ۹۸۳۰۵۰۲۵، دپارتمان املاک کلبه ، قهوه سیسیل، تنظیم چراغ اصفهان دانش و بانک ملی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان

ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله کوجان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، نرسیده به خانه اصفهان واقع شده است. ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شبنم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خانه اصفهان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان مهدی پور
  امام خمینی، بین حکیم و 96
 • ایستگاه اتوبوس جواد الائمه
  شهید خلیفه سلطانی، بین میدان شهدای امنیت و انصاری
 • ایستگاه اتوبوس ارغوان
  خانه اصفهان، ارغوان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان ندارد.
  neshan logo