info
عکس خانه تاریخی حیدر میرزاعکس خانه تاریخی حیدر میرزا
category

خانه تاریخی حیدر میرزا محله گلبهار، اصفهان

مکان تاریخی
5.0
1 رای

درباره‌ی خانه تاریخی حیدر میرزا

خانه تاریخی حیدر میرزا (مکان تاریخی) در محله گلبهار اصفهان و خیابان شقایق (۴) واقع شده است. این مکان یکی از پنج مکان تاریخی در محله گلبهار اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان امام علی (سبزه میدان)، موزه هنرهای اسلامی و سرای بازرگان و همچنین امامزداه هارون بن امام موسی بن جعفر الصادق، سرای دیبایی، مسجد امام علی، مدرسه شهید حلبیان و فروشگاه بیگی (خلیج پارس) قرار گرفته است.
سایر اماکن دیدنی و تاریخی که در محدوده خانه تاریخی حیدر میرزا واقع شده‌اند:

 • بازارچه تاریخی حاج سلیمان
  ولی عصر، شهید مصطفی توتونی، بین سادات و قنادی ها
 • سرای تاریخی منجم
 • گذر آقا نورالله نجفی
  (5.0)
  نجفی
 • کاروانسرای تاریخی نی
  (5.0)
  ولی عصر، آیت الله زند کرمانی
 • صفه استاد
  (4.5)
  عبدالرزاق، بازار سنگ تراش ها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اصفهان زیبا (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ جمعه 28 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه تاریخی حیدر میرزا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 28 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه تاریخی حیدر میرزا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه تاریخی حیدر میرزا ندارد.
  neshan logo