info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 34
category

ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 34 محله راه آهن، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 34

ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 34 (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن مشهد و بلوار شهید کامیاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه ریلی راه آهن و همچنین رستوران عابدین زاده، هتل دیپلمات مشهد، فست فود عابدین زاده، ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن و مسجد حجت المهدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 34 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 34 مشهد، شهر مشهد، محله راه آهن است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید کامیاب قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 34 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو راه آهن است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس همافر قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 34

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 13 آذر ماه 1402

  به معنی واقعی کلمه افتضاح


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید کامیاب 34 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابوذر 33
  بلوار مسلم جنوبی، شهید ابراهیمی، بین شهید ابراهیمی 39 و 41
 • ایستگاه اتوبوس مسلم 16
  بلوار مسلم جنوبی، بین شهید ابراهیمی و مسلم 16
 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 46
  بلوار شهید کامیاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 34 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 34 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 34 ندارد.
  neshan logo