info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش محله دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه یزد و خیابان پژوهش واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درب گرانیتی دانشگاه یزد، بانک تجارت و ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش یزد است که در محله دانشگاه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پژوهش، بعد از میدان کتاب بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه پژوهش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
  بلوار شهیدان اشرف، بین بلواردانشگاه و جیحون
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  بلوار صیاد شیرازی، بوستان
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  بلوار فلسطین، بین بلوار پروفسور حسابی و خاتمی 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش ندارد.
  neshan logo