info
عکس قهوه فروشی رونساس
category

قهوه فروشی رونساس محله سنگلج، تهران

درباره‌ی قهوه فروشی رونساس

قهوه فروشی رونساس (کافی‌شاپ) در محله سنگلج تهران و خیابان مرز مناطق شهرداری واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهار کافی‌شاپ در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رازی و بازارچه شاپور و همچنین چلوکباب رفتاری، ویتامینه سندباد شعبه 2، قنادی رضا، گالری حاج اوغلی اصغر و کافه نان گل پرور قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه فروشی رونساس تهران

کافی شاپ قهوه فروشی رونساس تهران در محله سنگلج شهر تهران قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، پل ابوسعید، وحدت اسلامی بروید.

کافی شاپ قهوه فروشی رونساس تهران را می‌توان یکی از مکان‌های محبوب محله سنگلج دانست. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری هم از جمله رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ قهوه فروشی رونساس تهران برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ قهوه فروشی رونساس تهران بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک شهر قرار دارد. برای رفتن به این کافی شاپ از طریق مترو، می‌توانید در ایستگاه مترو خیام پیاده شوید. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ قهوه فروشی رونساس تهران را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ قهوه فروشی رونساس تهران و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.





سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه فروشی رونساس واقع شده‌اند:

 • غلام مارکت
  ولیعصر، بین ژیان پناه و اهلی شیرازی
 • کافه سنتی سی دار
  15 خرداد، عدالت خواه، علی اکبری، دوم
 • قهوه پسر خوب
  وحدت اسلامی، پور ولی
 • کافه رزا
  (4.0)
  ولیعصر، بین ژیان پناه و اهلی شیرازی
 • باغچه عمو حاجی
  (3.0)
  وحدت اسلامی، اسدی منش، بین هاشمی و سلحشور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منوچهر صادقی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه فروشی رونساس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه فروشی رونساس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه فروشی رونساس ندارد.
  neshan logo