info
عکس بیمارستان شرکت نفتعکس بیمارستان شرکت نفتعکس بیمارستان شرکت نفت
category

بیمارستان شرکت نفت محله فردوسی، تهران

بیمارستان

درباره‌ی بیمارستان شرکت نفت

بیمارستان شرکت نفت (بیمارستان) در محله فردوسی تهران و خیابان سخایی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز درمانی یکی از هفت بیمارستان در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه، موزه ملی ایران باستان و بازار چارسو و همچنین تعمیر ارگ و پیانو دیجیتال (نماینده مجاز شرکت کرگ ایران)، تعمیرات ارگ و پیانو دیجیتال میکاییل، هنرستان ماندگار صنعتی، سازمان بازنشستگی و تامین درمان نیروهای مسلح و فروشگاه اینترنتی آلمانی استور قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از بیمارستان‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان شرکت نفت تهران

بیمارستان شرکت نفت تهران در شهر تهران محله فردوسی واقع شده است.این بیمارستان در آدرس دقیق استان تهران، تهران، حافظ، سخایی، بین اول و سی تیر قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات کامل‌تر درباره بیمارستان شرکت نفت تهران می‌توانید با شماره تلفن آن (02154175000) تماس بگیرید. آدرس وب‌سایت این بیمارستان teh.piho.ir است که به شما اطلاعات دقیق‌تری درباره خدمات این مرکز درمانی می‌دهد.

بیمارستان شرکت نفت تهران یکی از بیمارستان‌های خوب محله فردوسی است که افراد زیادی به آن مراجعه می‌کنند.در این بیمارستان خدمات مختلفی به بیماران ارائه می‌شود. در اطراف این بیمارستان، داروخانه‌هایی مثل داروخانه بانک ملی، داروخانه بیمارستان سینا و داروخانه قرار دارند. بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دیگری چون بیمارستان بقیه الله الاعظم نیز در محدوده بیمارستان شرکت نفت تهران قرار دارند.

چطور به بیمارستان شرکت نفت تهران برویم؟

استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، یکی از راه‌های رفتن به بیمارستان شرکت نفت تهران است. این بیمارستان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ولیعصر قرار دارد. اگر بخواهید با مترو به بیمارستان شرکت نفت تهران بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو امام خمینی پیاده شوید. نقشه و مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را انتخاب کنید. اپلیکیشن نشان شما را از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان هم باخبر می‌کند. اطلاعات دقیق این مکان را هم می‌توانید روی نشان ببینید و از مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان باخبر شوید.

در اینجا می‌توانید تصاویر مربوط به بیمارستان شرکت نفت تهران را مشاهده کنید. یادتان باشد اگر به این بیمارستان رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان راجع به آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد بیمارستان شرکت نفت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  نظام دوست
  چهارشنبه 11 فروردین ماه 1400

  تجهیزات مناسبی نداره و همیشه شلوغه و دکتراش خیلی دلسوز نیستن

  7
 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 17 اردیبهشت ماه 1401

  در یک کلام افتضاح پرسنل اورژانس خاکستری برخورد بسیار بد و بی ادبانه ای دارن،حتی دکتر اورژانس هم همینطور

  6
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 11 آذر ماه 1401

  عالی عالی

  5
 • avatar
  مستفوی
  جمعه 13 فروردین ماه 1400

  بیمارستان شرکت نفت شلوغ و تقریبا بی نظم، دسترسی و موقعیت مناسب.

  5
 • avatar
  خدایی
  شنبه 23 اسفند ماه 1399

  این بیمارستان مختص شرکت نفت وکارکنانش هست برای افراد عادی نیست ساختمانش دارای نمای کامپوزیت است که ازنظر آتش سوزی باید احتیاط شود

  5
 • avatar
  محسن محمودی
  یکشنبه 17 اردیبهشت ماه 1402

  پرسنل و دکتر هاش عالی هستن دمتون گرم

  4
 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 21 اسفند ماه 1400

  سلام برخورد پرسنل درمانگاه و بخش ها بسیار بسیار بد و تاسف بار است و دقت دکتر ها کم و دقت داروخانه هم بسیار کم است لنز دوربین را با لنز نزدیک بین جابجا دادن و دکتر هم بدون توجه و دقت لنز را اشتباهی کار گذاشتند ....... و هیچ کس جواب گو هم نیست ..........‌؟؟؟ !!!

  4
 • avatar
  کاربر نشانREZA
  جمعه 10 فروردین ماه 1403

  فوق تخصصی مخصوص کارکنان شرکت نفت با خدمات خوب ومتوسط

  3
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 14 بهمن ماه 1401

  عالی بسیار پرسنل و دکتر های خوبی داره

  3
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 11 بهمن ماه 1400

  بدترین. بیمارستان اگر پرسنل رسمی شرکت نفت نباشید حتی راهتون نمیدند برخورد پرسنل هم افتضاحه پزشک های خوبی هم ندارد

  3
 • avatar
  Iman
  یکشنبه 11 دی ماه 1401

  عالیه

  3
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 24 فروردین ماه 1403

  سلام چرا هیچ جای ایتراحتگاهی،برای بازنشستگانی که از شهرستان میان نداره واصلا برخوردشون درست نیست جای تاسف داره پدرامون اینقدر زحمت کشیدن

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 27 فروردین ماه 1403

  بیمارستانی با قدمت بالا و چند سالی است که مدام بازسازی و گسترده تر می شود. با اینکه از نظر موقعیت جغرافیایی تقریبا" در مرکز شهر قرار دارد ولی بسیار تمیز و نسبت به بیمارستانهایی که در مناطق بالاتری از شهر قرار دارد، دارای امکانات بسیار عالی می باشد..

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 28 اسفند ماه 1402

  باسلام من و خانواده تحت پوشش بیمارستان نفت هستیم واز خدمات این بیمارستان راضی هستم

  2
 • avatar
  دانشگاه میرزاجنگل✊🏻🤍💚
  شنبه 25 دی ماه 1400

  عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

  2
 • avatar
  امیرمسعود
  سه شنبه 08 اسفند ماه 1402

  بیمارستان نفت با کادری متخصص و مجرب

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 08 بهمن ماه 1402

  یکی از قدیمی‌ترین ولی مجهزترین بیمارستانهای کشور

  1
 • avatar
  علی
  شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403

  بیمارستان شرکت نفت که مخصوص پرسنل و کارمندان شرکت نفت است طی سال های اخیر خیلی بهتر شده و هر روز بهتر از روز گذشته می شود در سال 1403 سیستم نوبت دهی الکترونیک راه اندازی کرده که نیاز نیست ساعت داخل صف نوبت پذیرش 1519باشی و وقتی می خواهی نوبت ثبت نهایی کنی راحت میری جلوی دیسپلی کد پرسنلی میزنی و تمام نوبت های آن روز برات چاپ می کند و تحویل میده در کل هم دکتر خوب و هم رفتار پرسنل و مشکلی تا امروز در این چندساله نداشتم افرادی که ایراد مسی گیرد بهتر یک سری به بیمارستان های بیرون بزنند تا یک مقدار قدر عافیت بداند که چه محبتی در اختیارشان است ای کاش همه بیمارستان و مراکز درمانی مثل بیمارستان نفت بود که نظم داشت من پرونده قلب مادر و پدرم که دوازده سال پیش بود نیاز نداشتم برای دکتر قلب در عرض چند دقیقه برام آماده کردن و بهم دادن در کل از هر نظر عالی است روز به روز دارد بهتر میشه و هم بیمارستان به شدت تمیز است و هم پرسنل خوب هستند و هم دستگاه تخصصی مثل دستگاه MRI یا دستگاه که برای پزشک هسته ای استفاده می شود به روز است و هم آزمایشگاه به روزی دارد و جواب که آماده میشه پیامک می آید و جواب روی سرور شرکت بارگذاری می کنند که نیاز نیست تا بیمارستان دوباره بروی و دارن کاغذ حذف می کنند و این خیلی عالی است

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 28 مرداد ماه 1402

  افتضاح


سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان شرکت نفت واقع شده‌اند:

 • اورژانس بیمارستان نفت
  (5.0)
  حافظ، صالح، بین اول و شاطری
 • ساختمان شماره ۵ بیمارستان سینا
  (4.8)
  امام خمینی، سی تیر، بین یارجانی و کوشک مصری
 • بیمارستان مروستی
  (4.0)
  حافظ، نوفل لوشاتو، نرسیده به لولاگر
 • بیمارستان سورنا
  (3.1)
  جمهوری اسلامی، شیخ هادی، بین ذوقی نژاد و امینی
 • بیمارستان بانک ملی ایران
  (4.3)
  جمهوری اسلامی، شیروانی، بین شقایق و صابری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان شرکت نفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان شرکت نفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان شرکت نفت ندارد.
  neshan logo