عکس ایستگاه اتوبوس موتور آب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس موتور آب (محله شهرک ولیعصر، اراک)

ایستگاه اتوبوس
استان مرکزی اراک استان مرکزی، اراک، مطهری، بین ایمان 3 و احسان

موقعیت ایستگاه اتوبوس موتور آب در محله شهرک ولیعصر اراک را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس موتور آب (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک ولیعصر اراک و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک ولیعصر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران شمس العماره، آکواریوم گلدفیش، مکانیکی و تنظیم موتور آرارات، گازLPG برادان کمانی و لوازم خانگی کریستال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موتور آب

در شهر اراک، محله ۷ خیابان مطهری، ایستگاه اتوبوس موتور آب قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مطهری، بین ایمان 3 و احسان قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس موتور آب عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایران واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس موتور آب و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مرکزی، اراک، مطهری، بین ایمان 3 و احسان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موتور آب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزين
  قدوسی، مشتاقی، بین جنت و صنوبر
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزين برگشت
  شریعتی، بین کرمی و نخل
 • ایستگاه اتوبوس پشتاره
  خیابان شهید رجایی، هدایتی، بین پشتاره و ب. سهرابی
 • ایستگاه اتوبوس سهرابي
  شهید رجایی، بین پشتاره و ب. سهرابی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه افتخار
  بلوار شهید شیرودی، بین مهدیه و افتخار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موتور آب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موتور آب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موتور آب ندارد.
  neshan logo