info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد محله شهید هاشمی نژاد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد

ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هاشمی نژاد مشهد و خیابان شهید هاشمی نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهید هاشمی نژاد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نادری و پاساژ گنجینه کتاب و همچنین مهمانپذیر آلتون، هتل آپارتمان هلال، مسجد حوض لقمان، ایستگاه مترو شهدا و دبیرستان نمونه دولتی مهشید مصلی نژاد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد مشهد

ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله شهید هاشمی نژاد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهدا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. آژانس همافر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهیدهاشمی‌نژاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6
  شهید دیالمه، آخوند خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس اداره بیمه
  شهید هاشمی نژاد، بین هاشمی نژاد 6 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد ندارد.
  neshan logo