عکس ایستگاه اتوبوس گلشن
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گلشن (محله ازگل، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، تقاطع گلچین جنوبی

موقعیت ایستگاه اتوبوس گلشن در محله ازگل تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گلشن (ایستگاه اتوبوس) در محله ازگل تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی، خودپرداز بانک حکمت ایرانیان، فروشگاه زنجیره ای شاهد، مجتمع آموزشی راه امیرکبیر و مسکن تکاپو VIP قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلشن

آدرس ایستگاه اتوبوس گلشن، شهر تهران، محله ازگل بزرگراه امام علی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام علی، تقاطع گلچین جنوبی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلشن عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین یاس تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گلشن، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، تقاطع گلچین جنوبی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلشن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوبهار
  بابایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ازگل تخلیه
  ارتش، هاشم ازگلی، بین آبشار و نسترن
 • ایستگاه اتوبوس میدان ازگل
  ارتش، هاشم ازگلی، بین آبشار و نسترن
 • ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر
  بابایی، نوبهار جنوبی، شعبانلو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلشن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلشن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلشن ندارد.
  neshan logo