عکس ایستگاه اتوبوس گلشن
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گلشن (تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی

موقعیت ایستگاه اتوبوس گلشن تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گلشن (ایستگاه اتوبوس) در تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید چمران و همچنین شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی، فروشگاه زنجیره ای شاهد، خودپرداز بانک حکمت ایرانیان، مجتمع آموزشی راه امیرکبیر و مسکن تکاپو VIP قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلشن

ایستگاه اتوبوس گلشن یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله اقدسیه بزرگراه امام علی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام علی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلشن عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید یاس تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلشن مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلشن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ازگل
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس اراج
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی
  بزرگراه صدر، نرسیده به امیر
 • ایستگاه اتوبوس گلچین
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلشن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلشن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلشن ندارد.
  neshan logo