info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک صبا
category

ایستگاه اتوبوس پارک صبا محله یافت آباد شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک صبا

ایستگاه اتوبوس پارک صبا (ایستگاه اتوبوس) در محله یافت آباد شمالی تهران و خیابان سجاد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله یافت آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و پاساژ بهاران و همچنین بوستان صبا (صوفی)، مسجد علویون، سرای محله یافت آباد، گفتار درمانی آسو و درمانگاه سجاد (سید الشهدا) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک صبا تهران

در شهر تهران، محله یافت آباد شمالی ، ایستگاه اتوبوس پارک صبا تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیغمبری، سجاد جنوبی، بین هاشمی و زاهد است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک صبا تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس ثامن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک صبا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک صبا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وصفنارد
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس بلوارمعلم
  بزرگراه آیت الله سعیدی، معلم
 • ایستگاه اتوبوس بهاران پایانه فیاض بخش
  فرد محمدی، بین میدان بهاران و روزگاری
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، انصاری
 • ایستگاه اتوبوس امام زاده حسن
  امام زاده حسن، بین لقمان حکیم و سجاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک صبا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک صبا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک صبا ندارد.
  neshan logo