info
عکس ایستگاه اتوبوس یاس دو
category

ایستگاه اتوبوس یاس دو (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاس دو

ایستگاه اتوبوس یاس دو (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان سردار جنگل واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ستاره پایتخت و همچنین بوستان یاس، مشاوره حقوقی قاف، خودپرداز بانک انصار، مطب دکتر عباس محمدی و گل تاکسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاس دو تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس یاس دو تهران، شهر تهران، محله پونک است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس یاس دو تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس جام جم قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس یاس دو تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاس دو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آبشناسان
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، تقاطع خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس طور
  بزرگراه ستاری، بعد از میدان دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس ستاری
  بزرگراه ستاری، بلوار میرزا بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاس دو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاس دو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاس دو ندارد.
  neshan logo