info
عکس ایستگاه اتوبوس عسگریه
category

ایستگاه اتوبوس عسگریه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عسگریه

ایستگاه اتوبوس عسگریه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر سروش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عسگریه و مرکز پخش رینگ اسپرت ایران و همچنین امامزاده شاه میر حمزه (ع)، هنرستان فنی و حرفه ای سروش، بستنی مخصوص سروش، لوازم یدکی ایساکو (صمدیه) و فروشگاه تیزرو سیکلت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عسگریه اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس عسگریه اصفهان، شهر اصفهان، محله طوقچی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سروش می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس عسگریه اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس عسگریه اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عسگریه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عسگریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عسگریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عسگریه ندارد.
neshan logo