عکس ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار (محله اسماعیل آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادگان، نرسیده به توچايی

موقعیت ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار در محله اسماعیل آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار

ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار (ایستگاه اتوبوس) در محله اسماعیل آباد تهران و خیابان کنارگذر آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله اسماعیل آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محور راه بلدوزر و همچنین سایبان برقی و تبلیغاتی ایران سایبان، مسجد حضرت ابوالفضل ، مبلمان اداری ارسلان ، نانوایی لواشی و لبنیاتی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادگان، نرسیده به توچايی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

علی آباد قاجار حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار تهران ندارد.
neshan logo