info
عکس ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار
category

ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار محله اسماعیل آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار

ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار (ایستگاه اتوبوس) در محله اسماعیل آباد تهران و خیابان کنارگذر آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله اسماعیل آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محور راه بلدوزر و همچنین انبار کاشی و سرامیک پارلار سرام، ایران سایبان، مسجد حضرت ابوالفضل ، مبلمان اداری ارسلان و نانوایی لواشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار تهران است که در محله اسماعیل آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آزادگان قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس علی آباد قاجار ندارد.
neshan logo