info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان صنعت
category

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین رستوران و سالن پذیرایی سادات مجلسی، غذاپزی هانی، هایپراستار خلیج فارس یزد، لوله و اتصالات عظیمی و شهربازی طلایی یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صنعت یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان صنعت یزد، شهر یزد، محله آزاد شهر است. این ایستگاه اتوبوس در آزادگان، بین 24 آزادگان و 22 آزادگان قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میدان صنعت یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کرایه خیلج فارس واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان صنعت یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان صنعت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج
  شهید خلیل حسن بیگی، بین 10 متری محمدی و نبوت 25
 • ایستگاه اتوبوس معراج
  آزادگان، بین 7 آزادگان و 9 آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس شرکت نفت
  رسالت
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 49
  آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین 45 و 47
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 03 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 03 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صنعت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان صنعت ندارد.
  neshan logo