info
عکس دبیرستان دخترانه مطهره شاهد
category

دبیرستان دخترانه مطهره شاهد محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

مدرسه

درباره‌ی دبیرستان دخترانه مطهره شاهد

دبیرستان دخترانه مطهره شاهد (مدرسه) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان کنارگذر رجایی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هفت مدرسه در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان شهید رجایی، تالار پذیرایی قصر رضا، مديريت آموزش و پرورش منطقه ۱۶ تهران، نمایندگی سایپا محمد خلیلی عباس آبادی کد ۵۸۹۲ و دبستان غیر دولتی فدک قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد دبیرستان دخترانه مطهره شاهد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  رازقی
  یکشنبه 26 اردیبهشت ماه 1400

  دبیرستان دخترانه مطهره شاهد مدرسه بسیارخوبیه و دانش آموزانش عملکرد خوبی درکنکور داشتن و قبولی های زیادی داده.


سایر مدارس که در محدوده دبیرستان دخترانه مطهره شاهد واقع شده‌اند:

 • دبیرستان
  بزرگراه شهید تندگویان، فرهادی، گودرزی، بین ورزنده و نوین
 • دبستان مالک اشتر
  بلوار شهید رجایی، علی رضا رجبی، میدان شهید فتوحی
 • دبستان دخترانه
  بذرپاش، قربانی، چهارم شرقی
 • راهنمایی دخترانه
  بلوار دستواره، مدرسه
 • دبیرستان دخترانه
  بلوار دستواره، مدرسه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اشرف‌زاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان دخترانه مطهره شاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان دخترانه مطهره شاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان دخترانه مطهره شاهد ندارد.
  neshan logo