info
عکس کافی شاب ابو علی
category

کافی شاب ابو علی محله کیان آباد، اهواز

کافی‌شاپ
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کافی شاب ابو علی

کافی شاب ابو علی (کافی‌شاپ) در محله کیان آباد اهواز و خیابان ۲۰ متری زنجیره ای واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از بیست و نه کافی‌شاپ در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اهواز امداد خودرو، دفتر منطقه ای اهواز(ایساکو) خدمات پس از فروش ایران خودرو، تهیه غذا خلیج فارس، خدمات کشاورزی مروارید و بیمه کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافی شاب ابو علی اهواز

کافی شاپ کافی شاب ابو علی اهواز را می‌توانید در شهر اهواز محله کیان اباد پیدا کنید. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان خوزستان، اهواز، اروند، هجده متری ششم، 20 متری زنجیره ای، بین سی و یکم و سی ام است.

کافی شاپ کافی شاب ابو علی اهواز از جمله کافی ‌شاپ‌های محبوب محله کیان اباد است. کافه رستوران کنجد، فست فود آترین، کافه رینو، فست فود توین و ارباب برگر دیگر فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های اطراف این مکان هستند.

چطور به کافی شاپ کافی شاب ابو علی اهواز برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ کافی شاب ابو علی اهواز می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس کیان آباد8 توقف دارند، استفاده کنید. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافی شاب ابو علی اهواز را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. مثلاً می‌توانید از آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام و ساعت کاری این مکان باخبر شوید، مسیریابی با اتوبوس یا مترو به این کافی شاپ را ببینید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافی شاب ابو علی اهواز و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. یادتان باشد اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و دیگر کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافی شاب ابو علی واقع شده‌اند:

 • کافه میلیارد
  اروند، بین بیست و یکم و بیستم
 • کافه پی تا
  اروند، بیست و دوم، احداثی، بین بیست و سوم و بیست و یکم
 • کافه فیلم 100
  اروند، لطفی
 • کافه پاویون
  اروند، بیست و پنجم
 • کافه ار بی اف
  (5.0)
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین بیست و دوم و 19غربى
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 18 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی شاب ابو علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 18 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافی شاب ابو علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی شاب ابو علی ندارد.
  neshan logo