info
عکس داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی
category

داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی محله اکبرآباد، یزد

درباره‌ی داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی

داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی (داروخانه) در محله اکبرآباد یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از یازده داروخانه در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین رستوران شقایق، داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی، آژانس ديجيتال ماركتينگ لاميا ، هایپر سامان و آزمایشگاه حکیم قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی

آدرس داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی، شهر یزد، محله اکبر آباد است. این داروخانه در آدرس دقیق استان یزد، یزد، منتظر قائم، شریعتمداری قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 03536268854 با داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی تماس بگیرید. اطلاعات بیشتری از این داروخانه را می‌توانید در وبسایت آن به آدرس gotoyazd.com مشاهده کنید.

داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله اکبر آباد دانست. درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، کلینیک شنوایی سیدالشهدا، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص)، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه دکتر ثقفی، داروخانه دکتر باغبان و داروخانه دکتر عمادی اشاره کرد. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی نزدیک به ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرخی است.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مشارزاده
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  داروخانه شبانروزی همه داروها داره. قیمت ها نسبت به هرمزگان ارزان. فقط کاش تعداد کارکنان افزایش بدن تامردم کمتر معطل بشن.

 • avatar
  naserkh_kh
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی، قیمت دارو در این داروخانه مناسب است، پرسنل تعدادشان کم است

 • avatar
  آرین منش
  شنبه 08 خرداد ماه 1400

  داروخانه ی نسبتا خوبیه


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ثقفی
  طالقانی، شهید محمود دایی
 • داروخانه دکتر باغبان
  طالقانی، بین شهید محمود دایی و طالقانی 13
 • داروخانه دکتر عمادی
  طالقانی، بین قدس 9 و شهید محمود دایی
 • داروخانه دکتر ابراهیمی
  طالقانی، بین قدس و شهید ناصر منتظری
 • داروخانه دکتر ابراهیمی
  بلوار امام جعفر صادق، طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی ندارد.
  neshan logo