info
عکس پاساژ تربیت
category

پاساژ تربیت محله تربیت، تبریز

درباره‌ی پاساژ تربیت

پاساژ تربیت (بازار و مرکز خرید) در محله تربیت تبریز و خیابان مشکات واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و سه بازار و مرکز خرید در محله تربیت تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، خانه تاریخی حیدرزاده و بازار بزرگ تبریز و همچنین پاساژ بزرگ شمس تبریزی، چلوکبابی قرآنی، آبگوشت تاوا کبابی محمدی، خانه حریری (موزه هنر و مکتب تبریز) و پارکینگ 29 بهمن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد پاساژ تربیت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  جهانگرد
  دوشنبه 27 آذر ماه 1402

  کلیه خیابان‌های قدیمی احداث شده در آن دوران از الگویی ساده، ولی هدفمند پیروی می‌کنند. به این ترتیب که محور خیابان‌ها با دو الگوی استفاده از مسیر گذرهای موجود تعیین و همچنین دسترسی به مراکز مختلف شهری تأمین شده است. این ویژگی‌ها در مورد خیابان تربیت نیز کاملا مشهود است؛ به عبارت دیگر، این خیابان ضمن تطابق کامل با مسیر گذر موجود، دو مکان بسیار مهم شهر، عمارت شهرداری و دیک‌باشی را به هم وصل می‌کند.


سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ تربیت واقع شده‌اند:

 • آذر گره
  جمهوری اسلامی، بعد از مدیر شهلا
 • بازار سرخاب قابیسی
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)، ملاباشی، ظهیرالدین
 • ملزومات حجاب آرمیتا
  خاقانی، خیابان روشنایی، بین خیابان افروزنده و محمد قلی
 • پاساژ پلاسما
  امام خمینی، خط ویژه اتوبوس
 • دکتر تردمیل تبریز (یغمایی)
  بلوار شهدا، خاقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ata_zar (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 28 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ تربیت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 28 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ تربیت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ تربیت ندارد.
  neshan logo