info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان 12 فروردین
category

ایستگاه اتوبوس میدان 12 فروردین سنندج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان 12 فروردین

ایستگاه اتوبوس میدان 12 فروردین (ایستگاه اتوبوس) در سنندج و میدان ۱۲ فروردین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک لاله، بانک ملی، بازرگانی باتری زارع، فرماندهی انتظامی شهرستان سنندج و تزئینات اتومبیل پیمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان 12 فروردین سنندج

در شهر سنندج، ، ایستگاه اتوبوس میدان 12 فروردین سنندج قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار بسیج مستضعفین، میدان 12 فروردین واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف سنندج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان 12 فروردین سنندج عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تمدن قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان 12 فروردین سنندج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان 12 فروردین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع شهیدان نمکی
  بلوار جانبازان، اندیشه
 • ایستگاه اتوبوس نمکی
  شهیدان نمکی، بین قنبری و اندیشه
 • ایستگاه اتوبوس رزگار 3
  بلوار جانبازان، گلشن کردستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان 12 فروردین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان 12 فروردین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان 12 فروردین ندارد.
  neshan logo