عکس مجتمع مسکونی گلستان
category

مجتمع مسکونی گلستان (محله حسینی، تهران)

مجتمع مسکونی
4.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مدائن، شهيد امیدواری

موقعیت مجتمع مسکونی گلستان در محله حسینی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مجتمع مسکونی گلستان (مجتمع مسکونی) در محله حسینی تهران و خیابان شهید امیدواری واقع شده است. این مجتمع یکی از هفت مجتمع مسکونی در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی میکی و مجتمع آفتاب و همچنین پایگاه شهدای یافت آباد (سوله الزهرا ۱۵ مدائن)، اسکان فرهنگیان، هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم، مجتمع ورزشی شهید شریفی و پایگاه اورژانس قرار گرفته است.


تصاویر مجتمع مسکونی گلستان


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مدائن، شهيد امیدواری


سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع مسکونی گلستان واقع شده‌اند:

 • تالی پارک معلم
  (5.0)
  معلم، نرسیده به بافان
 • مجتمع مسکونی فرهنگیان
  (3.0)
  مدائن، بین بیگلو و امام زمان
 • مجتمع مسکونی امیر آریا
  مدائن، چهارده معصوم(ع)
 • مجتمع مسکونی یزدان
  مدائن، شهیدان اسماعیلی، بین امام رضا و محسنی راد
 • مسکونی احمد
  مدائن، شهیدان اسماعیلی، نجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ya shahid (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع مسکونی گلستان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مجتمع مسکونی گلستان مجتمع اقامتی مسکونی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع مسکونی گلستان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع مسکونی گلستان تهران ندارد.