عکس (چهاردانگه- پایانه فرهنگیان)
category

(چهاردانگه- پایانه فرهنگیان) (محله حسینی، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
3.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم

موقعیت (چهاردانگه- پایانه فرهنگیان) در محله حسینی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

(چهاردانگه- پایانه فرهنگیان) (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله حسینی تهران و خیابان بوستان سوم واقع شده است. این پایانه یکی از شانزده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه شادی کودکان و همچنین اسکان فرهنگیان، رستوران معلم، هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم، مدرسه مفید و ناحیه مسلم ابن عقیل سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم


سایر پایانه‌های که در محدوده (چهاردانگه- پایانه فرهنگیان) واقع شده‌اند:

 • ترمینال فرهنگیان
  (5.0)
  مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری
 • (مارلیک- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • (تهرانپارس- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • (شهر زیبا- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری
 • (پیکان شهر- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ya shahid (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 17 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی (چهاردانگه- پایانه فرهنگیان) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 17 شهریور ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد (چهاردانگه- پایانه فرهنگیان) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه (چهاردانگه- پایانه فرهنگیان) تهران ندارد.