info
عکس ایستگاه اتوبوس پردیس بانوان
category

ایستگاه اتوبوس پردیس بانوان محله مشیریه، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پردیس بانوان

ایستگاه اتوبوس پردیس بانوان (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان بوعلی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان پردیس بانوان، ورودی پردیس بانوان، اداره خدمات شهری منطقه 15 و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پردیس بانوان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پردیس بانوان تهران است که در محله مشیریه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آزادگان، بوعلی غربی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پردیس بانوان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سینا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پردیس بانوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا
  خاوران
 • ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران تخلیه
  بلوار ابوذر، خاوران
 • ایستگاه اتوبوس افرا
  بزرگراه بعثت، امام خمینی، بین جماعت و باهنر
 • ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت
  بلوار ابوذر، خاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پردیس بانوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پردیس بانوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پردیس بانوان ندارد.
  neshan logo