info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران تخلیه محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران تخلیه

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بزرگراه بعثت، خاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین پایانه مسافربری خاوران، تالار پذیرایی قصر الماس، آتلیه کودک بانو هما، اداره برق منطقه جنوب شرق تهران و آموزشگاه رانندگی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران تخلیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله بلوار ابوذر - آهنگ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، خاوران واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران تخلیه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شقایق قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهدا پایانه خاوران تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس الزهرا
  بلوار ابوذر، بین نعمتی و خوش گشت
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون
  بزرگراه بعثت، امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران تخلیه ندارد.
  neshan logo