info
عکس ایستگاه اتوبوس گلبرگ
category

ایستگاه اتوبوس گلبرگ محله دردشت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلبرگ

ایستگاه اتوبوس گلبرگ (ایستگاه اتوبوس) در محله دردشت تهران و خیابان دردشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله دردشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید گلبرگ و همچنین شیشه اتومبیل عبدالهی، فروشگاه افق کوروش دردشت، کبابی و حلیم گلزار، داروخانه و دفتر ترجمه رسمی 841 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلبرگ تهران

ایستگاه اتوبوس گلبرگ تهران در شهر تهران، محله دردشت و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی، دردشت، بین جانبازان و اولیایی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلبرگ تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس ماهان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلبرگ تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلبرگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران باقری، فرجام غربی
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین عطایی و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه خاور
  بزرگراه شهید سلیمانی، حیدرخانی، فرجام غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلبرگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلبرگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلبرگ ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، دردشت، بین جانبازان و اولیایی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo