info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان جانبازان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان جانبازان محله کرمان، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان جانبازان

ایستگاه اتوبوس بوستان جانبازان (ایستگاه اتوبوس) در محله کرمان تهران و خیابان جانبازان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، باغ موزه مینیاتور و پنجشنبه بازار و همچنین پرده های برقی جواد، مسکن شفیعی، باشگاه بدنسازی 2000، بوستان جانبازان میهن و گل فروشی آقارضا (مارانتا) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان جانبازان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بوستان جانبازان تهران است که در محله کرمان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، جانبازان غربی، بین کرمان و الیاسی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوستان جانبازان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو جانبازان قرار دارد. آژانس ولیعصر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بوستان جانبازان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان جانبازان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باشگاه
  مدنی، بین تقی یی و مصطفایی
 • ایستگاه اتوبوس نوروزی فرد
  گلشن دوست، بین نوروزی فرد و آذرشب
 • ایستگاه اتوبوس پل آغاز
  گلشن دوست، بین دولت آبادی و نوروزی فرد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه گنجی
  مدنی، نرسیده به صد و چهل و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان جانبازان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان جانبازان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان جانبازان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، جانبازان غربی، بین کرمان و الیاسی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo