info
عکس پارک قدر
category

پارک قدر محله شهرک محلاتی، تهران

درباره‌ی پارک قدر

پارک قدر (پارک) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان شهدای گمنام واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بوستان یکی از چهارده بوستان در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زیتون و همچنین مسجد و حسینیه امام خمینی (ره)، مرکز خرید مهتاب، خشکشویی پاک، نانوایی لواش ایثار و تهیه غذای پاک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این بوستان به ایستگاه مترو شهید محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک قدر تهران

بوستان پارک قدر تهران در شهر تهران، محله شهرک محلاتی واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این پارک هستید، به استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، مهتاب، شهدای گمنام بروید. بوستان پارک قدر تهران یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله شهرک محلاتی است. رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعی از جمله فست فودها و رستوران‌های خوب در اطراف این پارک هستند. مراکز تفریحی دیگری که در محدوده بوستان پارک قدر تهران قرار دارند، برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران هستند.

چطور به بوستان پارک قدر تهران برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. در نزدیکی بوستان پارک قدر تهران ایستگاه اتوبوس ابتدای لویزان قرار دارد. برای رفتن به این پارک می‌توانید در ایستگاه مترو شهید محلاتی پیاده شوید. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید. اطلاعات خوب دیگری هم از طریق نقشه نشان می‌توانید به دست آورید. مثلاً از لوکیشن دقیق بوستان پارک قدر تهران روی نقشه باخبر شوید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر دیگر کاربران را در مورد این پارک بخوانید.

تصاویر این پارک را در ادامه می‌بینید. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک قدر تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک قدر واقع شده‌اند:

 • پارک مهتاب
  کیش سوم
 • پارک دارا
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان
 • بوستان فدک
  جهاد، نصر
 • پارک طوبی
  جهاد، نصر، بین پنجم و چهارم
 • بوستان بهمنی
  بزرگراه ارتش، مهتاب، شهدای گمنام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک قدر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک قدر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک قدر ندارد.
  neshan logo