info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان
category

ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان

ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ولی عصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کمال و همچنین اقامتگاه سنتی خان نشین، بوم گردی طاها ، فروشگاه مواد غذایی موذنی، عطاری محقق و حسینیه ی شباب کربلا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله یزد آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ولی عصر قرار دارد. ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی تلفنی سیمورغ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید جعفریان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان قدس
  علامه مجلسی، بین دارالشفا حضرت زهرا و بیدرام
 • ایستگاه اتوبوس مسجد الغفور
  سروش، بین صاحب الزمان و شهید حسین بحری
 • ایستگاه اتوبوس شهشهان
  ابن سینا، بین ارشاد و شهید جوادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان ندارد.
  neshan logo