info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان قدس
category

ایستگاه اتوبوس میدان قدس محله طوقچی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان قدس

ایستگاه اتوبوس میدان قدس (ایستگاه اتوبوس) در محله طوقچی اصفهان و خیابان علامه مجلسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله طوقچی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خصوصی زهرای مرضیه و مرکز خرید صاحب ابن عباد و همچنین کافی نت آبی، فروشگاه ایرانسل، فروشگاه و مرکز خدمات همراه اول، داروخانه جالینوس و کتابفروشی و لوازم التحریر پژواک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قدس اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان قدس اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله طوقچی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به علامه مجلسی، بین دارالشفا حضرت زهرا و بیدرام بروید. ایستگاه اتوبوس میدان قدس اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان قدس اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قدس واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قدس ندارد.
neshan logo