info
عکس ایستگاه اتوبوس رکن الدوله
category

ایستگاه اتوبوس رکن الدوله محله کلمان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رکن الدوله

ایستگاه اتوبوس رکن الدوله (ایستگاه اتوبوس) در محله کلمان اصفهان و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله کلمان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کباب زن خانگی شاندرمن، محصولات گیاهی طبیعت، فست فود سیکاس، زیروبندسازی سپاهان و سبزیجات آماده طبخ پدیده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رکن الدوله اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس رکن الدوله اصفهان است که در محله کلمان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس نیرو، ولیعصر است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رکن الدوله اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی جی تاکسی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس رکن الدوله اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رکن الدوله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی
  صیاد شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس سرچشمه
  شهید رجایی، باهنر، تقاطع گل نرگس
 • ایستگاه اتوبوس انصار المهدی
  بازارچه، بین بهشتی و دستغیب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رکن الدوله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رکن الدوله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رکن الدوله ندارد.
  neshan logo