info
عکس ایستگاه اتوبوس پل قاری()
category

ایستگاه اتوبوس پل قاری() محله ششگیلان، تبریز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل قاری()

ایستگاه اتوبوس پل قاری() (ایستگاه اتوبوس) در محله ششگیلان تبریز و بلوار چایکنار(علامه طباطبایی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله ششگیلان تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه قاجار (خانه امیرنظام گروسی) و مجتمع تجاری خاقانی و همچنین رادیو رسا، خانه تئاتر تبریز، پل قاری، سالن ورزشی گنجویان و ساندویچ سعید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل قاری() تبریز

ایستگاه اتوبوس پل قاری() تبریز در شهر تبریز، محله ششگیلان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار چایکنار(علامه طباطبایی) می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل قاری() تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو میدان ساعت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مدرس قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل قاری() تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل قاری() واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میر آقا
  عباسى، تقاطع میرآقا
 • ایستگاه اتوبوس گرو
  شمس تبریزی، بین شهید صدوقی و شالچیلار
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه یک
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ع.ق (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل قاری() اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل قاری() در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل قاری() ندارد.
  neshan logo