info
عکس ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
category

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی (محله اسلام آباد - والفجر، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس آتش نشانی در محله اسلام آباد - والفجر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی (ایستگاه اتوبوس) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان خاتم الانبیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک فجر و مرکز خرید نیکروز و همچنین مسجد امام جعفر صادق (ع) افسریه، نیازکده، بانک ملت، ایستگاه ۱۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران و اتوبار افسریه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آتش نشانی

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی را می‌توانید در شهر تهران، محله اسلام آباد - والفجر خیابان خاتم الانبیا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بسیج، خاتم الانبیا، بین رضایی و 15 متری اول می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آتش نشانی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس قصر نوین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آتش نشانی و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آتش نشانی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آتش نشانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آتش نشانی ندارد.
location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بسیج، خاتم الانبیا، بین رضایی و 15 متری اول
ثبت نظر و تصویر
neshan logo