info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی محله لنبان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی

ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله لنبان اصفهان و خیابان شهید بهشتی (شاپور قدیم) واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله لنبان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهرگان و بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان و همچنین بیمه پارسیان، هتل سرای اردیبهشت، مسجد شهید بهشتی، فلافل جلیلی و آتش نشانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی اصفهان

در شهر اصفهان، محله لنبان ، ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید بهشتی (شاپور قدیم)، بین اسفندیاری و خط ویژه قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس(تاکسی تلفنی) قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه دکتر بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه نارون
  طالقانی، بین ریاحی و حاج زرگر باشی
 • ایستگاه اتوبوس دارالقرآن
  شیخ بهایی، بین حاج زرگر باشی و مجید اخوان
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  آیت الله کاشانی، بین حشمت و عقیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی ندارد.
  neshan logo