info
عکس ایستگاه اتوبوس چمن 42
category

ایستگاه اتوبوس چمن 42 محله چهنو، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چمن 42

ایستگاه اتوبوس چمن 42 (ایستگاه اتوبوس) در محله چهنو مشهد و بلوار چمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله چهنو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین حسینیه حضرت زینب، هتل اریکا، فست فود سون استار، باتری سازی کاظمی فر و مرکز خرید اکباتان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چمن 42 مشهد

ایستگاه اتوبوس چمن 42 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله چهنو پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار چمن، بین چمن 40 و 42 می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چمن 42 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی خراسان توس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چمن 42 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چمن 42

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 25 آبان ماه 1402

  عجب جایه خوبی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چمن 42 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی
  بلوار شهید رستمی، بین رستمی 50 و 52
 • ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر
  بلوار شیرودی، موسی بن جعفر، بنی هاشم 22
 • ایستگاه اتوبوس شهید صدر 21
  بلوار صدر، صدر 21
 • ایستگاه اتوبوس چمن 18
  بلوار چمن، بین چمن 16 و چمن 18
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم
  بلوار شیرودی، موسی بن جعفر، بنی هاشم 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چمن 42 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چمن 42 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چمن 42 ندارد.
  neshan logo