info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان صنعت
category

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت محله ایوانک، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت (ایستگاه اتوبوس) در محله ایوانک تهران و خیابان فرحزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید میلاد نور و همچنین میدان صنعت، بوستان مادر، پایانه تاکسی میدان صنعت، ایستگاه مترو میدان صنعت و ورودی مترو ایستگاه میدان صنعت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان صنعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صنعت تهران

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ایوانک قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به فرحزادی، بین سیمای ایران و بزرگراه شیخ فضل الله نوری بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان صنعت تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو میدان صنعت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سفیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان صنعت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان صنعت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین درخشان و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس پست برق
  پاک نژاد
 • ایستگاه اتوبوس پست خانه
  فرحزادی، ایوانک شرقی
 • ایستگاه اتوبوس زرافشان
  فرحزادی
 • ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی
  بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 04 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 04 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صنعت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان صنعت ندارد.
  location استان تهران، تهران، فرحزادی، بین سیمای ایران و بزرگراه شیخ فضل الله نوری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo