info
عکس ایستگاه اتوبوس مصلی 6
category

ایستگاه اتوبوس مصلی 6 محله کارمندان اول، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مصلی 6

ایستگاه اتوبوس مصلی 6 (ایستگاه اتوبوس) در محله کارمندان اول مشهد و بلوار مصلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله کارمندان اول مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام زمان (عج) و مجتمع تجاری زیتون و همچنین لوازم قنادی خورسند، مصلی تاریخی مشهد، آجیل موسوی، داروخانه شبانه روزی دکتر صراف و تامین اجتماعی شعبه 5 مشهد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مصلی 6 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس مصلی 6 مشهد، شهر مشهد، محله کارمندان اول است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار مصلی، بین مصلی 6 و بلوار چمن بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مصلی 6 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی تلفنی چمن را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مصلی 6 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مصلی 6

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 12 خرداد ماه 1403

  خیلی بوی بدی میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مصلی 6 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت وحدت
  شهید نواب صفوی، میدان شهدای مسجد گوهرشاد - پنجراه، بعد از زیرگذر پنجراه
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 15
  بلوار شیرودی، بین بلوار چمن و شیرودی 13
 • ایستگاه اتوبوس پایانه عدالت
  بلوار مصلی، میدان عدالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 29 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مصلی 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 29 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مصلی 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مصلی 6 ندارد.
  neshan logo