info
عکس ایستگاه اتوبوس ایمان
category

ایستگاه اتوبوس ایمان محله باتون، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایمان

ایستگاه اتوبوس ایمان (ایستگاه اتوبوس) در محله باتون اصفهان و بلوار بعثت، بعثت (47) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله باتون اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز کوثر ابوریحان و همچنین پمپ بنزین، مسجد عرفات، دکوراسیون داخلی نوین ، تعمیرگاه ابزار خوانساری و پارک زمرد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایمان اصفهان

در شهر اصفهان، محله باتون ، ایستگاه اتوبوس ایمان اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت، بعثت (47) است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ایمان اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ایمان اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل سودان
  لاله شمالی، بین ابوریحان بیرونی و بهمنش
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه ابوریحان بیرونی
  آل بویه جنوبی، بین ایمان و ابوریحان بیرونی
 • ایستگاه اتوبوس سودان
  لاله شمالی، بین سودان و 15
 • ایستگاه اتوبوس دو طفلان
  لاله شمالی، فرهنگ (7)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایمان ندارد.
  neshan logo