info
عکس ایستگاه اتوبوس امید
category

ایستگاه اتوبوس امید اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امید

ایستگاه اتوبوس امید (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهیدان کاظمی(کوجان) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مدرسه مکتبی، رینگ و لاستیک، مرکز بهداشت کوجان، دفتر پیشخوان دولت و پست محله کوجان و مسجد صاحب الزمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امید اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس امید اصفهان، شهر اصفهان، محله کوجان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهیدان کاظمی(کوجان)، بین امید و ابراهیمی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس امید اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شاداب قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امید اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  امام خمینی، بین 50 و شمس 48
 • ایستگاه اتوبوس گزسکه
  امام خمینی، بین مشکین و رُز
 • ایستگاه اتوبوس نوبهار
  نوبهار، بین میخک و کاج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امید ندارد.
  neshan logo