info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد موسي ابن جعفر ع
category

ایستگاه اتوبوس مسجد موسي ابن جعفر ع (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد موسي ابن جعفر ع

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد موسي ابن جعفر ع اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد موسي ابن جعفر ع (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین مارچین، داروخانه شبانه روزی دکتر اکوان، بیت العباس، تعمیرگاه تخصصی برق و الکترونیک خودرو و درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد موسي ابن جعفر ع

ایستگاه اتوبوس مسجد موسي ابن جعفر ع در شهر اصفهان، و خیابان بهارستان غربی قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بهارستان غربی، بین گلزار شهدای مارچین و ملت بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد موسي ابن جعفر ع عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو قدس است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد موسي ابن جعفر ع مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد موسي ابن جعفر ع واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انصارالمهدي
  بزرگراه امام خمینی، بین شهید نورالله انوری و ابوالفضل
 • ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر
  سلمان فارسی، کوثر
 • ایستگاه اتوبوس پايانه مترو قدس
  سلمان فارسی، بین بهار 2 و طلوع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد موسي ابن جعفر ع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد موسي ابن جعفر ع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد موسي ابن جعفر ع ندارد.
  location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بهارستان غربی، بین گلزار شهدای مارچین و ملت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo