info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر
category

ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر محله مارچین، اصفهان

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر

ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر (ایستگاه اتوبوس) در محله مارچین اصفهان و خیابان بهارستان غربی، ملت (86) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مارچین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین مارچین، تعمیرگاه تخصصی برق و الکترونیک خودرو، درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل، بیت العباس و پارک قدس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر اصفهان در شهر اصفهان، محله مارچین و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بهارستان غربی، ملت (86) بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو قدس است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد موسی ابن جعفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انصارالمهدی
  امام خمینی، بین شهید نورالله انوری و ابوالفضل
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس
  سلمان فارسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 01 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 01 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر ندارد.
  neshan logo