info
عکس ایستگاه اتوبوس اروند 43
category

ایستگاه اتوبوس اروند 43 محله اروند، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اروند 43

ایستگاه اتوبوس اروند 43 (ایستگاه اتوبوس) در محله اروند مشهد و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله اروند مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فلافلی آقاجون، فروشگاه گلزار، هایپرمارکت امیر، لبنیات رضا و مدرسه علامه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اروند 43 مشهد

ایستگاه اتوبوس اروند 43 مشهد در شهر مشهد، محله اروند و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس جاده میامی، اروند، بین اروند 41 و 64 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اروند 43 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اروند 43 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اروند 43 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهدی آباد
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا
  بلوار حر
 • ایستگاه اتوبوس حر 62
  بلوار حر، بین حر 60 و 62
 • ایستگاه اتوبوس حر 29
  بلوار حر
 • ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6
  جاده میامی، مهدی آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اروند 43 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اروند 43 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اروند 43 ندارد.
  neshan logo