info
عکس ایستگاه اتوبوس ارغوان 12
category

ایستگاه اتوبوس ارغوان 12 محله بهارستان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارغوان 12

ایستگاه اتوبوس ارغوان 12 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان مشهد و خیابان ناصری 1 - ارغوان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قالیشویی گل افشان، صحرا مارکت، مسجد قدس، هایپر پروتئین علیرضا و حسینیه هییت اباالفضلی خسروجرد سبزوار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارغوان 12 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس ارغوان 12 مشهد است که در محله بهارستان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید ناصری، ناصری 1، بین ارغوان 10 و 12 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ارغوان 12 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید کاوه قرار دارد. همچنین آژانس ارغوان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ارغوان 12 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس ارغوان 12

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 09 شهریور ماه 1402

  جای نشستن نداره

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارغوان 12 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امداد و نجات
  بلوار شهید کاوه
 • ایستگاه اتوبوس شهید کاوه 18
  بلوار شهید کاوه، بین شهید کاوه 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس شهرک هاشمی نژاد
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بولوار نماز
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارغوان 12 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارغوان 12 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارغوان 12 ندارد.
  neshan logo